100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.
 

Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezi Galata’da olan kahve şirketi Old Java, 2015 yılından beri kahve sektöründe nitelikli kahve üretimi için çalışıyor. Bu çerçevede, ithalatını gerçekleştirdiği yeşil kahve çekirdeklerini kavurma merkezinde kavuran Old Java Coffee Roasters, yine aynı noktada depolama, paketleme ve piyasaya hem toptan hem de perakende satışını gerçekleştiriyor.

2015 yılında İstanbul’da düzenlenen ilk kahve festivalinde dikkatleri çeken Old Java, Galata’da başladığı serüvenine Beşiktaş, Moda ve Georges Hotel’deki şubelerini de ekleyerek devam ediyor. Şubelerindeki farklı konseptleriyle tekdüzeliğe meydan okuyan, nitelikli kahveyi esas alan yaklaşımıyla şehrin kahvecisi Old Java’nın Galata’daki üretimhanesinde haftada iki kez kahve çekirdeklerini özenle ayıklanıyor ve baristalar tarafından kavruluyor. Nitelikli kahve için her aşamanın özenle gerçekleştirildiği üretimhanede paketlenen kahveler Old Java şubelerinde ve toptan satışla kahveseverlerle buluşuyor.

Old Java, kahvenin yanı sıra, kahve ile beraber sunulabilecek ya da kahve dışında dükkanlarının genel algı ve konseptiyle uyumlu nitelikli ve taze gıda üretimini de gerçekleştiriyor. Artisan olarak hazırlanan bu ürünlerde, kahve ile uyum gözetiliyor. Kahvenin ulaştırıldığı ve kullanıldığı tüm süreçler Old Java tarafından düzenli aralıklarla kontrol ediliyor; bu konuda ilgili yerlere teknik servis ve eğitim hizmeti de veriliyor.

Banner image
Toptan Kahve Satışı Ürünü İncele
Banner image
Aylık Kahve Aboneliği Ürünü İncele